Termometr bezdotykowy ProfiTemp Sanity®

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 139,00 zł 139.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Pozostałe
Kod produktu: D322-88357_20220303110629

Termometr na podczerwień ProfiTemp marki Sanity® to profesjonalny wyrób medyczny, przeznaczony do bezdotykowych pomiarów temperatury ciała zarówno u osób dorosłych, jak i u dzieci.

Z pomocą termometru ProfiTemp można wykonywać pomiary na czole u pacjentów ze wszystkich grup wiekowych. Aby pomiar ten był skuteczny, należy przystawić termometr na odległość 1-3 cm od czoła.

Termometr sprawdzi się również w przypadku mierzenia temperatury w uchu. Należy jednak pamiętać, że można to robić wyłącznie u pacjentów powyżej 3 miesiąca życia.

Ponadto termometr ten może być wykorzystywany do pomiaru temperatury otoczenia oraz obiektów, takich jak np. napoje czy pokarmy.

 

Bezpieczna, szybka i łatwa obsługa

Robiąc pomiar przy wykorzystaniu podczerwieni, termometr ProfiTemp nie musi być przykładany bezpośrednio do powierzchni ciała, dzięki czemu łatwiej można zadbać o higienę przeprowadzanego badania. Rozwiązanie to jest również pomocne w przypadku badania temperatury u dzieci, które bywając ruchliwe, utrudniają przeprowadzenie pomiaru w tradycyjny sposób.

Co istotne, wymagany czas na przeprowadzenie pomiaru temperatury wynosi zaledwie 1 sekundę. Wykonuje się go w sposób intuicyjny, przy użyciu jednego, wygodnego przycisku.

Dodatkowe funkcjonalności

Termometr wyposażony jest w funkcję cichego trybu pracy, szczególnie przydatną przy mierzeniu temperatury u osób śpiących. Wyłączone wówczas zostają wszelkie sygnały dźwiękowe, informujące o zakończeniu pomiaru czy też alarmujące o przekroczeniu 37,6 stopni Celsjusza.

Urządzenie ma możliwość zapamiętywania ostatnich 20 pomiarów. Wyłącza się automatycznie po 10 sekundach, dzięki czemu baterie będą pracowały efektywniej.

Ergonomia i wygląd

Termometr ProfiTemp jest wygodny i ergonomiczny, pasuje do kształtu dłoni. Jest lekki - wraz z bateriami waży zaledwie 90 gramów. Wymiary 156 mm x 49 mm x 40 mm sprawiają, że można go zabrać również w podróż.

Wyniki pomiarów wyświetlają się na przejrzystym i energooszczędnym wyświetlaczu LED. Termometr wykonany jest z trwałego tworzywa, dzięki czemu unikniemy stłuczenia jak w przypadku tradycyjnych, niegdyś stosowanych termometrów szklanych.

Zawartość opakowania

W zestawie znajdziemy:

  • termometr na podczerwień
  • 2 baterie AAA – 1,5 V (tzw. małe paluszki)
  • woreczek służący do jego przechowywania
  • instrukcję obsługi w języku polskim

Gwarancja i certyfikacja

Produkt objęty jest gwarancją door-to-door. Jej termin wynosi cztery lata od daty zakupu. Termometr spełnia wszystkie wymogi certyfikacji, jakie obowiązują na terytorium Unii Europejskiej.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl